Siirry sisältöön
mcserverscout
Palvelimen Pinkprison.net kuvake

Pinkprison.net

Online

I-------------[ PINK PRISON ]------------- I

HALLOWEEN EVENT NOW LIVE!

Premium 1.8 Prison englanti
▲ Äänestä tätä palvelinta (0)

Pelaajia online

613 / 1 000

Keskiarvo (7 päivää)

623

Käyttöaika (30 pv)

100 %

Pelaajaennätys

633

Palvelimella Pinkprison.net oli viimeisten 12 tunnin aikana keskimäärin 623 pelaajaa, enimmillään 631 pelaajaa klo 23.00 ja vähimmillään 613.

Parhaat päivät pelata

Pelaajia online keskimäärin viikonpäivittäin viimeisten 30 päivän aikana.

maanantai
0
tiistai
0
keskiviikko
0
torstai
631
perjantai
623
lauantai
0
sunnuntai
0

Palvelimen tiedot

Java-IP
Tila
Online · tarkistettu 24 minuuttia sitten
Sija
#26 / 551
Käyttöaika (30 pv)
100 %
Pelaajaennätys
633 pelaajaa · perjantai 23. lokakuuta 2026
Versio
1.8
Ohjelmisto
Spigot
Kielet
englanti
Listalla alkaen
maanantai 19. lokakuuta 2026

Tietoa palvelimesta Pinkprison.net

About 621 players were online on Pink Prison at our last check, out of 1,000 slots, which makes it one of the most populated Prison servers in this list. The gameplay follows the classic Prison loop of mining, earning money and ranking up through the mines. A Halloween event is currently running, adding seasonal content to the usual grind. The server reports Minecraft 1.8 as its version, so it suits players who like old-school mechanics. The community uses English. Expect most of your early time to go into mining, since every rankup depends on it.

  • Online-pelaajien määrällä mitattuna Pinkprison.net on nyt sijalla 9. kategorian PvP ja Factions 59 online-palvelimesta.
  • Online-pelaajien keskimäärä viimeisten 30 päivän aikana on 623 – yli kaksi kertaa enemmän kuin tyypillisellä tämän kategorian palvelimella (mediaani: 64).
  • Pelaajia on yleensä eniten noin klo 23.00 ja vähiten noin klo 05.00.

Arvostelut (0)

Ei vielä arvosteluja. Oletko pelannut täällä? Kerro muille, millaista täällä on.

Kirjoita arvostelu
Arvosanasi

Arvostelut tarkistetaan ennen julkaisua. Linkit ja henkilötiedot poistetaan.

Kysymyksiä palvelimesta Pinkprison.net

Voinko liittyä palvelimelle Pinkprison.net ilman premium-tiliä?

Ei. Pinkprison.net on premium-palvelin: pelaamiseen tarvitset alkuperäisen Minecraft (Microsoft) -tilin.

Mikä on palvelimen Pinkprison.net IP-osoite?

Palvelimen osoite on pinkprison.net. Lisää se Minecraftissa kohdassa Moninpeli → Lisää palvelin.

Mitä Minecraft-versiota Pinkprison.net käyttää?

Pinkprison.net hyväksyy Minecraft-version 1.8.

Omistatko palvelimen Pinkprison.net? Lisää tämä reaaliaikainen banneri verkkosivuillesi, foorumillesi tai Discordiin – se näyttää palvelimen nykyisen tilan ja pelaajamäärän.

Palvelimen Pinkprison.net banneri

Palvelimen ID rajapintaa varten (Äänestys-API): — miten palkita äänestäjiä pelissä

HTML
BBCode