Stablepvp.net
OnlineSTABLE PVP (1.21+) ▶ discord.gg/stablepvp
🗡 DUELS COMING SOON 🏹
Pelaajia online
313 / 1 000
Keskiarvo (7 päivää)
316
Käyttöaika (30 pv)
100 %
Pelaajaennätys
321
Pelaajahistoria
Palvelimella Stablepvp.net oli viimeisten 12 tunnin aikana keskimäärin 316 pelaajaa, enimmillään 321 pelaajaa klo 23.00 ja vähimmillään 313.
Parhaat päivät pelata
Pelaajia online keskimäärin viikonpäivittäin viimeisten 30 päivän aikana.
- maanantai
- 0
- tiistai
- 0
- keskiviikko
- 0
- torstai
- 321
- perjantai
- 315
- lauantai
- 0
- sunnuntai
- 0
Palvelimen tiedot
- Java-IP
- Bedrock-IP
- portti 19132
- Tila
- Online · tarkistettu 2 minuuttia sitten
- Sija
- #42 / 551
- Käyttöaika (30 pv)
- 100 %
- Pelaajaennätys
- 321 pelaajaa · torstai 22. lokakuuta 2026
- Versio
- 1.13–26.2
- Ohjelmisto
- Velocity
- Kielet
- englanti
- Listalla alkaen
- maanantai 19. lokakuuta 2026
Tietoa palvelimesta Stablepvp.net
About 318 players were online on Stable PvP at our last check, with 1,000 slots in total, making it one of the busier PvP servers here. As the name says, combat is the focus, and the MOTD announces that a duels mode is coming soon. The MOTD asks for 1.21 or newer, while the Velocity proxy reports support from 1.13 to 26.2. The server text is in English. Fights on a server this active rarely take long to find, and the duels mode will add organised one-on-one matches once it launches. Use a 1.21 client to match the combat mechanics the server is built for.
- Pelaajia on yleensä eniten noin klo 23.00 ja vähiten noin klo 05.00.
Arvostelut (0)
Ei vielä arvosteluja. Oletko pelannut täällä? Kerro muille, millaista täällä on.
Kirjoita arvostelu
Kysymyksiä palvelimesta Stablepvp.net
Voinko liittyä palvelimelle Stablepvp.net ilman premium-tiliä?
Kyllä. Stablepvp.net on non-premium-palvelin, joten voit liittyä ilman ostettua Minecraft-tiliä – mikä tahansa nimimerkki käy.
Mikä on palvelimen Stablepvp.net IP-osoite?
Palvelimen osoite on stablepvp.net. Lisää se Minecraftissa kohdassa Moninpeli → Lisää palvelin.
Voinko liittyä palvelimelle Stablepvp.net puhelimella tai konsolilla?
Kyllä. Palvelin hyväksyy Minecraft Bedrock -pelaajat, joten voit liittyä puhelimella, tabletilla, konsolilla tai Windowsilla osoitteella stablepvp.net ja portilla 19132.
Mitä Minecraft-versiota Stablepvp.net käyttää?
Stablepvp.net hyväksyy Minecraft-version 1.13–26.2.
Palvelimen banneri
Omistatko palvelimen Stablepvp.net? Lisää tämä reaaliaikainen banneri verkkosivuillesi, foorumillesi tai Discordiin – se näyttää palvelimen nykyisen tilan ja pelaajamäärän.
Palvelimen ID rajapintaa varten (Äänestys-API): — miten palkita äänestäjiä pelissä