Lunaric.net
PåloggetLUNARIC NETWORK ● [1.16 - 1.21] GENS ORIGINS ▶ ¡Una nueva experiencia!
Spillere pålogget
53 / 1 000
Snitt (7 dager)
71
Oppetid (30 dager)
100 %
Spillerrekord
81
Spillerhistorikk
Lunaric.net hadde i snitt 70 spillere de siste 12 timene, med en topp på 81 spillere kl. 02:00 og et bunnivå på 53.
Beste dager å spille
Gjennomsnittlig antall spillere pålogget per ukedag de siste 30 dagene.
- mandag
- 0
- tirsdag
- 0
- onsdag
- 0
- torsdag
- 74
- fredag
- 71
- lørdag
- 0
- søndag
- 0
Serverdetaljer
- Java-IP
- Bedrock-IP
- port 19132
- Status
- Pålogget · sjekket 11 minutter siden
- Plass
- 146. av 551
- Oppetid (30 dager)
- 100 %
- Spillerrekord
- 81 spillere · 23. oktober 2026
- Versjon
- LunaricProxy
- Språk
- spansk
- Oppført siden
- 19. oktober 2026
Om Lunaric.net
Lunaric Network addresses a Spanish-speaking audience, and its MOTD presents a mode called Gens Origins as a new experience on the network. Gens servers usually centre on placing and upgrading generators that produce resources over time, and the Origins name suggests a fresh start for that mode. The MOTD lists support for versions 1.16 to 1.21, while the server reports its own proxy software instead of a standard version. At our last check 77 players were online out of 1,000 slots. Expect most of the chat and server text to be in Spanish, so it fits players comfortable with the language.
- Flest spillere er vanligvis her rundt 02:00, færrest rundt 06:00.
Anmeldelser (0)
Ingen anmeldelser ennå. Har du spilt her? Fortell andre hvordan det er.
Skriv en anmeldelse
Spørsmål om Lunaric.net
Kan jeg spille på Lunaric.net uten premium-konto?
Ja. Lunaric.net er en non-premium-server, så du kan koble til uten en kjøpt Minecraft-konto – alle kallenavn fungerer.
Hva er IP-adressen til Lunaric.net?
Serveradressen er lunaric.net. Legg den til i Minecraft under «Flerspiller» → «Legg til tjener».
Kan jeg spille på Lunaric.net fra mobil eller konsoll?
Ja. Serveren tar imot Minecraft Bedrock-spillere, så du kan koble til fra mobil, nettbrett, konsoll eller Windows med lunaric.net og port 19132.
Hvilken Minecraft-versjon bruker Lunaric.net?
Lunaric.net tar imot Minecraft LunaricProxy.
Serverbanner
Eier du Lunaric.net? Legg dette live-banneret på nettsiden, forumet eller Discord-en din – det viser gjeldende status og antall spillere.
Server-ID for Stemme-API: — hvordan du belønner de som stemmer i spillet