Przejdź do treści
mcserverscout
Ikona serwera Mc.zyth.me

Mc.zyth.me

Online

*-----------* »»» ZythMC ««« *-----------*

SURVIVAL S3 | Survival, BedWars, OneBlock

Non-premium 1.7–1.21 Survival OneBlock BedWars angielski
▲ Zagłosuj na ten serwer (0)

Gracze online

34 / 256

Średnio (7 dni)

37

Uptime (30 dni)

100%

Rekord graczy

46

Na serwerze Mc.zyth.me było średnio 36 graczy w ciągu ostatnich 12 godzin, najwięcej (41) o 00:00, a najmniej 34.

Najlepsze dni na grę

Średnia liczba graczy online w poszczególne dni tygodnia z ostatnich 30 dni.

poniedziałek
0
wtorek
0
środa
0
czwartek
34
piątek
37
sobota
0
niedziela
0

Szczegóły serwera

IP (Java)
Status
Online · sprawdzony 18 minut temu
Pozycja
208. z 550
Uptime (30 dni)
100%
Rekord graczy
46 graczy · 23 października 2026
Wersja
1.7–1.21
Silnik
Waterfall
Języki
angielski
Na liście od
19 października 2026

O serwerze Mc.zyth.me

ZythMC is in its third survival season and also offers BedWars and OneBlock, according to its MOTD. Survival provides the long-term shared world, BedWars gives quick team matches built around protecting your bed, and OneBlock starts each player on a single regenerating block. The network runs on Waterfall and accepts clients from 1.7 to 1.21. At our last check 47 players were online out of 256 slots. Clients newer than 1.21 are outside the reported range, so set your launcher to 1.21 or lower to avoid connection problems.

  • Pod względem graczy online Mc.zyth.me zajmuje teraz 114. miejsce wśród 300 działających serwerów w kategorii Survival.
  • Średnia liczba graczy online z ostatnich 30 dni wynosi 36 — to wyraźnie więcej niż typowy serwer z tej kategorii (mediana: 20).
  • Najwięcej graczy jest tu zwykle około 00:00, najmniej około 23:00.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze opinii. Grałeś tutaj? Napisz innym, jak jest.

Napisz opinię
Twoja ocena

Opinie sprawdzamy przed publikacją. Linki i dane osobowe są usuwane.

Pytania o Mc.zyth.me

Czy wejdę na Mc.zyth.me bez konta premium?

Tak. Mc.zyth.me to serwer non-premium, więc wejdziesz bez kupionego konta Minecraft — wystarczy dowolny nick.

Jaki jest adres IP serwera Mc.zyth.me?

Adres serwera to mc.zyth.me. Dodaj go w Minecraft w menu Gra wieloosobowa → Dodaj serwer.

Na jakiej wersji Minecraft działa Mc.zyth.me?

Mc.zyth.me obsługuje Minecraft 1.7–1.21.

Jesteś właścicielem Mc.zyth.me? Wklej ten banner na stronę, forum albo Discorda — pokazuje aktualny status i liczbę graczy.

Banner serwera Mc.zyth.me

ID serwera dla API głosów: — jak nagradzać głosujących w grze

HTML
BBCode