Przejdź do treści
mcserverscout
Ikona serwera Mcs.unstable.sh

Mcs.unstable.sh

Online

UNSTABLE FFA (1.21+) ▶ discord.gg/playunstable

🗡 HARDCORE SMP COMING SOON 🗡

Non-premium Java + Bedrock 1.7–26.3 SMP Hardcore Practice PvP angielski
▲ Zagłosuj na ten serwer (0)

Gracze online

98 / 500

Średnio (7 dni)

96

Uptime (30 dni)

100%

Rekord graczy

131

Na serwerze Mcs.unstable.sh było średnio 99 graczy w ciągu ostatnich 12 godzin, najwięcej (131) o 23:00, a najmniej 75.

Najlepsze dni na grę

Średnia liczba graczy online w poszczególne dni tygodnia z ostatnich 30 dni.

poniedziałek
0
wtorek
0
środa
0
czwartek
131
piątek
93
sobota
0
niedziela
0

Szczegóły serwera

IP (Java)
IP (Bedrock)
port 19132
Status
Online · sprawdzony 11 minut temu
Pozycja
95. z 551
Uptime (30 dni)
100%
Rekord graczy
131 graczy · 22 października 2026
Wersja
1.7–26.3
Silnik
Velocity
Języki
angielski
Na liście od
19 października 2026

O serwerze Mcs.unstable.sh

Unstable currently runs a free-for-all PvP mode for 1.21 and newer, and its server message announces a Hardcore SMP that is on the way. About 345 players were online at our last check, with 500 slots. The Velocity proxy reports Java support from version 1.7 to 26.3. The community is English-speaking and international. FFA suits players who want to practise combat with no teams and no waiting, while the upcoming Hardcore SMP points to survival where a death carries heavy consequences. Until that launches, expect the server to be mainly about PvP practice.

  • Pod względem graczy online Mcs.unstable.sh zajmuje teraz 49. miejsce wśród 300 działających serwerów w kategorii Survival.
  • Średnia liczba graczy online z ostatnich 30 dni wynosi 96 — to ponad dwa razy więcej niż typowy serwer z tej kategorii (mediana: 18).
  • Najwięcej graczy jest tu zwykle około 23:00, najmniej około 03:00.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze opinii. Grałeś tutaj? Napisz innym, jak jest.

Napisz opinię
Twoja ocena

Opinie sprawdzamy przed publikacją. Linki i dane osobowe są usuwane.

Pytania o Mcs.unstable.sh

Czy wejdę na Mcs.unstable.sh bez konta premium?

Tak. Mcs.unstable.sh to serwer non-premium, więc wejdziesz bez kupionego konta Minecraft — wystarczy dowolny nick.

Jaki jest adres IP serwera Mcs.unstable.sh?

Adres serwera to mcs.unstable.sh. Dodaj go w Minecraft w menu Gra wieloosobowa → Dodaj serwer.

Czy wejdę na Mcs.unstable.sh z telefonu lub konsoli?

Tak. Serwer wpuszcza graczy Minecraft Bedrock, więc dołączysz z telefonu, tabletu, konsoli lub Windows, używając adresu mcs.unstable.sh i portu 19132.

Na jakiej wersji Minecraft działa Mcs.unstable.sh?

Mcs.unstable.sh obsługuje Minecraft 1.7–26.3.

Jesteś właścicielem Mcs.unstable.sh? Wklej ten banner na stronę, forum albo Discorda — pokazuje aktualny status i liczbę graczy.

Banner serwera Mcs.unstable.sh

ID serwera dla API głosów: — jak nagradzać głosujących w grze

HTML
BBCode