Play.fleamc.org
OnlineFleaMC
Gracze online
5 / 100
Średnio (7 dni)
6
Uptime (30 dni)
100%
Rekord graczy
7
Historia graczy
Na serwerze Play.fleamc.org było średnio 5 graczy w ciągu ostatnich 12 godzin, najwięcej (6) o 23:00, a najmniej 5.
Najlepsze dni na grę
Średnia liczba graczy online w poszczególne dni tygodnia z ostatnich 30 dni.
- poniedziałek
- 0
- wtorek
- 0
- środa
- 0
- czwartek
- 6
- piątek
- 6
- sobota
- 0
- niedziela
- 0
Szczegóły serwera
- IP (Java)
- IP (Bedrock)
- port 19132
- Status
- Online · sprawdzony 19 minut temu
- Pozycja
- 446. z 550
- Uptime (30 dni)
- 100%
- Rekord graczy
- 7 graczy · 23 października 2026
- Wersja
- 1.21
- Silnik
- Paper
- Języki
- angielski
- Na liście od
- 19 października 2026
O serwerze Play.fleamc.org
FleaMC shares very little in its public information: the message of the day shows only the server name, and no game modes are listed. What is known is that it runs Paper on version 1.21 and had six players online at our last check, with 100 slots available. That means you will need to join to find out what kind of world or mode the server offers. Since only 1.21 is reported, set your launcher to that release before connecting. A small population like this usually means a quiet server where new players are easy to spot, and a short look around spawn tells you most of what you need.
- Najwięcej graczy jest tu zwykle około 00:00, najmniej około 02:00.
Opinie (0)
Nie ma jeszcze opinii. Grałeś tutaj? Napisz innym, jak jest.
Napisz opinię
Pytania o Play.fleamc.org
Czy wejdę na Play.fleamc.org bez konta premium?
Nie. Play.fleamc.org to serwer premium: do gry potrzebujesz oryginalnego konta Minecraft (Microsoft).
Jaki jest adres IP serwera Play.fleamc.org?
Adres serwera to play.fleamc.org. Dodaj go w Minecraft w menu Gra wieloosobowa → Dodaj serwer.
Czy wejdę na Play.fleamc.org z telefonu lub konsoli?
Tak. Serwer wpuszcza graczy Minecraft Bedrock, więc dołączysz z telefonu, tabletu, konsoli lub Windows, używając adresu play.fleamc.org i portu 19132.
Na jakiej wersji Minecraft działa Play.fleamc.org?
Play.fleamc.org obsługuje Minecraft 1.21.
Banner serwera
Jesteś właścicielem Play.fleamc.org? Wklej ten banner na stronę, forum albo Discorda — pokazuje aktualny status i liczbę graczy.
ID serwera dla API głosów: — jak nagradzać głosujących w grze