Przejdź do treści
mcserverscout
Ikona serwera Play.strongcraft.org

Play.strongcraft.org

Online

StrongCraft Network

New LifeSteal - PvPMine BoxPvP new Economy ...

Non-premium 1.7–26.3 Lifesteal Ekonomia Minigry BoxPvP angielski
▲ Zagłosuj na ten serwer (0)

Gracze online

108 / 1 000

Średnio (7 dni)

122

Uptime (30 dni)

100%

Rekord graczy

133

Na serwerze Play.strongcraft.org było średnio 121 graczy w ciągu ostatnich 12 godzin, najwięcej (132) o 23:00, a najmniej 108.

Najlepsze dni na grę

Średnia liczba graczy online w poszczególne dni tygodnia z ostatnich 30 dni.

poniedziałek
0
wtorek
0
środa
0
czwartek
132
piątek
121
sobota
0
niedziela
0

Szczegóły serwera

IP (Java)
Status
Online · sprawdzony 12 minut temu
Pozycja
84. z 550
Uptime (30 dni)
100%
Rekord graczy
133 graczy · 23 października 2026
Wersja
1.7–26.3
Silnik
Velocity
Języki
angielski
Na liście od
19 października 2026

O serwerze Play.strongcraft.org

PvP takes centre stage on StrongCraft Network, where the MOTD lists a new Lifesteal mode, a PvPMine, BoxPvP and a reworked economy. BoxPvP condenses mining and fighting into a compact arena, while Lifesteal adds lasting stakes by moving hearts between players. The economy ties these modes together, giving gathered resources and loot a market value. StrongCraft supports clients from 1.7 up to 26.3, and at our last check 213 players were online out of 1,000 slots. New players usually find BoxPvP the quickest way to gear up before entering the higher-risk Lifesteal world.

  • Pod względem graczy online Play.strongcraft.org zajmuje teraz 42. miejsce wśród 300 działających serwerów w kategorii Survival.
  • Średnia liczba graczy online z ostatnich 30 dni wynosi 122 — to ponad dwa razy więcej niż typowy serwer z tej kategorii (mediana: 19).
  • Najwięcej graczy jest tu zwykle około 23:00, najmniej około 04:00.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze opinii. Grałeś tutaj? Napisz innym, jak jest.

Napisz opinię
Twoja ocena

Opinie sprawdzamy przed publikacją. Linki i dane osobowe są usuwane.

Pytania o Play.strongcraft.org

Czy wejdę na Play.strongcraft.org bez konta premium?

Tak. Play.strongcraft.org to serwer non-premium, więc wejdziesz bez kupionego konta Minecraft — wystarczy dowolny nick.

Jaki jest adres IP serwera Play.strongcraft.org?

Adres serwera to play.strongcraft.org. Dodaj go w Minecraft w menu Gra wieloosobowa → Dodaj serwer.

Na jakiej wersji Minecraft działa Play.strongcraft.org?

Play.strongcraft.org obsługuje Minecraft 1.7–26.3.

Jesteś właścicielem Play.strongcraft.org? Wklej ten banner na stronę, forum albo Discorda — pokazuje aktualny status i liczbę graczy.

Banner serwera Play.strongcraft.org

ID serwera dla API głosów: — jak nagradzać głosujących w grze

HTML
BBCode