Play.civilization.gg
ОнлайнCivilization │ 10% SALE ACTIVE
civilization.gg │ New Crate + Dungeons Released
Гравці онлайн
9 / 5 000
Середнє (7 днів)
23
Аптайм (30 днів)
100%
Рекорд онлайну
38
Історія онлайну
Середній онлайн сервера Play.civilization.gg за останні 12 годин становив 24 гравців, пік — 38 гравців (о 00:00), мінімум — 15.
Найкращі дні для гри
Середній онлайн за днями тижня за останні 30 днів.
- понеділок
- 0
- вівторок
- 0
- середа
- 0
- четвер
- 32
- п’ятниця
- 23
- субота
- 0
- неділя
- 0
Інформація про сервер
- IP для Java
- IP для Bedrock
- порт 19132
- Статус
- Онлайн · перевірено 7 хвилин тому
- Місце
- #378 з 551
- Аптайм (30 днів)
- 100%
- Рекорд онлайну
- 38 гравців · 23 жовтня 2026
- Версія
- 1.13–26.3
- Мови
- англійська
- У списку з
- 19 жовтня 2026
Про Play.civilization.gg
Dungeons have recently been added on Civilization, a server listed in the RPG category. That points to progression built around combat and exploration, where clearing dungeons is a central way to grow stronger. The name hints at a civilisation-building theme, though the server's public information focuses on its RPG content. At our last check 43 players were online, and the configured cap is 5,000 slots, so there is ample room for more. Java clients from 1.13 up to 26.2 can connect, which rules out the very oldest versions. The new dungeon content means most players are discovering it at the same time, so grouping up with others is a practical way to tackle it early.
- За кількістю гравців онлайн Play.civilization.gg зараз посідає 30 місце серед 57 серверів онлайн у категорії Рольові та RPG.
- Середній онлайн за останні 30 днів — 23, помітно більше, ніж у типового сервера цієї категорії (медіана: 14).
- Найбільше гравців тут зазвичай близько 00:00, найменше — близько 09:00.
Відгуки (0)
Відгуків ще немає. Грали тут? Розкажіть іншим, як воно.
Написати відгук
Запитання про Play.civilization.gg
Чи можна зайти на Play.civilization.gg без ліцензійного акаунта?
Ні. Play.civilization.gg — преміум-сервер: щоб грати, потрібен ліцензійний акаунт Minecraft (Microsoft).
Яка IP-адреса сервера Play.civilization.gg?
Адреса сервера — play.civilization.gg. Додайте її в Minecraft через «Мережева гра» → «Додати сервер».
Чи можна зайти на Play.civilization.gg з телефона чи консолі?
Так. Сервер приймає гравців Minecraft Bedrock, тож можна зайти з телефона, планшета, консолі чи Windows за адресою play.civilization.gg і портом 19132.
Яку версію Minecraft використовує Play.civilization.gg?
Play.civilization.gg приймає Minecraft 1.13–26.3.
Банер сервера
Ви власник Play.civilization.gg? Розмістіть цей живий банер на своєму сайті, форумі чи в Discord — він показує поточний статус і кількість гравців.
ID сервера для API голосування: — як нагороджувати тих, хто голосує, у грі