Перейти до вмісту
mcserverscout
Іконка сервера Play.wildnetwork.net

Play.wildnetwork.net

Онлайн

WILDNETWORK SKYBLOCK | PRISON | SURVIVAL

wildnetwork.net SKYBLOCK JUST RELEASED!

Premium 1.7–26.3 Виживання Skyblock Prison англійська
▲ Проголосуйте за цей сервер (0)

Гравці онлайн

3 072 / 10 000

Середнє (7 днів)

3 080

Аптайм (30 днів)

100%

Рекорд онлайну

3 088

Середній онлайн сервера Play.wildnetwork.net за останні 12 годин становив 3080 гравців, пік — 3088 гравців (о 23:00), мінімум — 3072.

Найкращі дні для гри

Середній онлайн за днями тижня за останні 30 днів.

понеділок
0
вівторок
0
середа
0
четвер
3 088
п’ятниця
3 072
субота
0
неділя
0

Інформація про сервер

IP для Java
Статус
Онлайн · перевірено 8 хвилин тому
Місце
#9 з 547
Аптайм (30 днів)
100%
Рекорд онлайну
3 088 гравців · 22 жовтня 2026
Версія
1.7–26.3
Програмне забезпечення
Velocity
Мови
англійська
У списку з
19 жовтня 2026

Про Play.wildnetwork.net

About 3,710 players were online on WildNetwork at our last check, out of 10,000 slots, which places it among the larger English-language networks on the list. It offers three modes: Skyblock, Prison and Survival, and its Skyblock mode has just been released. The Velocity proxy accepts Java clients from version 1.7 to 26.3. The community is international. Skyblock suits players who like building up an island from scratch, Prison is for those who enjoy mining and ranking up, and Survival covers the classic open-world game. With Skyblock freshly launched, new islands are starting on equal terms right now.

  • За кількістю гравців онлайн Play.wildnetwork.net зараз посідає 5 місце серед 300 серверів онлайн у категорії Виживання.
  • Середній онлайн за останні 30 днів — 3 080, більш ніж удвічі більше, ніж у типового сервера цієї категорії (медіана: 20).
  • Найбільше гравців тут зазвичай близько 23:00, найменше — близько 00:00.

Грають просто зараз

  • WILDNETWORK

Відгуки (0)

Відгуків ще немає. Грали тут? Розкажіть іншим, як воно.

Написати відгук
Ваша оцінка

Відгуки перевіряються перед публікацією. Посилання та персональні дані видаляються.

Запитання про Play.wildnetwork.net

Чи можна зайти на Play.wildnetwork.net без ліцензійного акаунта?

Ні. Play.wildnetwork.net — преміум-сервер: щоб грати, потрібен ліцензійний акаунт Minecraft (Microsoft).

Яка IP-адреса сервера Play.wildnetwork.net?

Адреса сервера — play.wildnetwork.net. Додайте її в Minecraft через «Мережева гра» → «Додати сервер».

Яку версію Minecraft використовує Play.wildnetwork.net?

Play.wildnetwork.net приймає Minecraft 1.7–26.3.

Ви власник Play.wildnetwork.net? Розмістіть цей живий банер на своєму сайті, форумі чи в Discord — він показує поточний статус і кількість гравців.

Банер сервера Play.wildnetwork.net

ID сервера для API голосування: — як нагороджувати тих, хто голосує, у грі

HTML
BBCode