Přeskočit na obsah
mcserverscout
Ikona serveru Org.cosmosmc.org

Org.cosmosmc.org

Online

【★★★★★】🔥 COSMOSMC [26.3]【★★★★★】 THE HAUNTING IS NOW LIVE

Premium 1.7–26.3 angličtina
▲ Hlasuj pro tento server (0)

Hráči online

77 / 1 000

Průměr (7 dní)

89

Uptime (30 dní)

100 %

Rekord hráčů

107

Na serveru Org.cosmosmc.org bylo za posledních 12 hodin průměrně 92 hráčů, nejvíce (101) v 00:00 a nejméně 78.

Nejlepší dny na hraní

Průměrný počet hráčů online v jednotlivých dnech týdne za posledních 30 dní.

pondělí
0
úterý
0
středa
0
čtvrtek
97
pátek
87
sobota
0
neděle
0

Detaily serveru

IP (Java)
Stav
Online · zkontrolováno před 1 minutou
Pořadí
123. z 550
Uptime (30 dní)
100 %
Rekord hráčů
107 hráčů · 23. října 2026
Verze
1.7–26.3
Software
Velocity
Jazyky
angličtina
Na seznamu od
19. října 2026

O serveru Org.cosmosmc.org

CosmosMC is currently running a seasonal theme called The Haunting, according to its server message, and lists 26.3 as its main version. About 125 players were online at our last check, with 1,000 slots in total. The Velocity proxy accepts Java clients from 1.7 up to 26.3. The community is English-speaking and international, without a single country focus. The listing does not describe a specific game mode, so the best way to find out what the server offers is to join and look around the spawn. Using a 26.3 client, the newest version it accepts, matches the version the server is built for.

  • Nejvíc hráčů tu obvykle je kolem 00:00, nejméně kolem 01:00.

Recenze (0)

Zatím žádné recenze. Hrál jsi tady? Napiš ostatním, jaké to tu je.

Napsat recenzi
Tvoje hodnocení

Recenze před zveřejněním kontrolujeme. Odkazy a osobní údaje odstraňujeme.

Otázky o Org.cosmosmc.org

Připojím se na Org.cosmosmc.org bez premium účtu?

Ne. Org.cosmosmc.org je premium server: ke hraní potřebuješ originální účet Minecraft (Microsoft).

Jaká je IP adresa serveru Org.cosmosmc.org?

Adresa serveru je org.cosmosmc.org. Přidej ji v Minecraftu v nabídce Hra více hráčů → Přidat server.

Jakou verzi Minecraftu používá Org.cosmosmc.org?

Org.cosmosmc.org podporuje Minecraft 1.7–26.3.

Patří ti Org.cosmosmc.org? Vlož tento živý banner na svůj web, fórum nebo Discord — ukazuje aktuální stav a počet hráčů.

Banner serveru Org.cosmosmc.org

ID serveru pro API hlasování: — jak odměňovat hlasující ve hře

HTML
BBCode