Play.champions-ascent.com
Online⚡ CHAMPIONS ASCENT ⚡ NOW LIVE!
➤ BECOME THE CHAMPION | RAIDS • GYMS • TOWER PMCb5090413f49fb68e2aee0f80fef316a4
Hráči online
7 / 100
Průměr (7 dní)
13
Uptime (30 dní)
100 %
Rekord hráčů
21
Historie hráčů
Na serveru Play.champions-ascent.com bylo za posledních 12 hodin průměrně 13 hráčů, nejvíce (19) v 02:00 a nejméně 7.
Nejlepší dny na hraní
Průměrný počet hráčů online v jednotlivých dnech týdne za posledních 30 dní.
- pondělí
- 0
- úterý
- 0
- středa
- 0
- čtvrtek
- 18
- pátek
- 13
- sobota
- 0
- neděle
- 0
Detaily serveru
- IP (Java)
- Stav
- Online · zkontrolováno před 16 minutami
- Pořadí
- 384. z 551
- Uptime (30 dní)
- 100 %
- Rekord hráčů
- 21 hráčů · 23. října 2026
- Verze
- 1.21
- Jazyky
- angličtina
- Na seznamu od
- 19. října 2026
O serveru Play.champions-ascent.com
Champions Ascent frames its RPG gameplay around one goal: becoming the champion. Gyms and raids put the emphasis on battling and team challenges, while the tower adds a step-by-step climb towards the top. To get there, players work through gyms, take part in raids and climb a tower, which gives the server a clear progression path instead of open-ended survival. The server runs on 1.21. At our last check 20 players were online, with up to 100 slots available. Since gyms and the tower are presented as the main milestones, they are the natural place to measure how far your progress has come.
- Podle počtu hráčů online je Play.champions-ascent.com teď na 35.. místě z 56 běžících serverů v kategorii Roleplay a RPG.
- Průměrný počet hráčů online za posledních 30 dní je 13 — méně než u typického serveru v této kategorii (medián: 16).
- Nejvíc hráčů tu obvykle je kolem 02:00, nejméně kolem 07:00.
Právě hrají
-
Konmonk
-
Shuuya_Akiyama
-
Companion_Noob
-
Wyvern_07
-
GoldSaint22
-
Rexy_Rex
-
Insinfi
Recenze (0)
Zatím žádné recenze. Hrál jsi tady? Napiš ostatním, jaké to tu je.
Napsat recenzi
Otázky o Play.champions-ascent.com
Připojím se na Play.champions-ascent.com bez premium účtu?
Ne. Play.champions-ascent.com je premium server: ke hraní potřebuješ originální účet Minecraft (Microsoft).
Jaká je IP adresa serveru Play.champions-ascent.com?
Adresa serveru je play.champions-ascent.com. Přidej ji v Minecraftu v nabídce Hra více hráčů → Přidat server.
Jakou verzi Minecraftu používá Play.champions-ascent.com?
Play.champions-ascent.com podporuje Minecraft 1.21.
Banner serveru
Patří ti Play.champions-ascent.com? Vlož tento živý banner na svůj web, fórum nebo Discord — ukazuje aktuální stav a počet hráčů.
ID serveru pro API hlasování: — jak odměňovat hlasující ve hře