Play.mayari.space:19025
OnlineMayariSMP [26.3] DUNGEONS 🏹 ECONOMY
sᴇᴀsᴏɴ ɪɪɪ ɴᴇᴡ ᴠᴇʜɪᴄʟᴇs ᴀɴᴅ ғᴀʀᴍɪɴɢ
Hráči online
5 / 500
Průměr (7 dní)
5
Uptime (30 dní)
100 %
Rekord hráčů
8
Historie hráčů
Na serveru Play.mayari.space:19025 bylo za posledních 12 hodin průměrně 4 hráčů, nejvíce (6) v 05:00 a nejméně 2.
Nejlepší dny na hraní
Průměrný počet hráčů online v jednotlivých dnech týdne za posledních 30 dní.
- pondělí
- 0
- úterý
- 0
- středa
- 0
- čtvrtek
- 2
- pátek
- 5
- sobota
- 0
- neděle
- 0
Detaily serveru
- IP (Java)
- IP (Bedrock)
- port 19025
- Stav
- Online · zkontrolováno před 3 minutami
- Pořadí
- 427. z 551
- Uptime (30 dní)
- 100 %
- Rekord hráčů
- 8 hráčů · 23. října 2026
- Verze
- 1.7–26.3
- Software
- Velocity
- Jazyky
- angličtina
- Na seznamu od
- 19. října 2026
O serveru Play.mayari.space:19025
MayariSMP adds dungeons and an economy to its shared survival world, and Season III brings new vehicles and farming content, according to the MOTD. Dungeons give the SMP an RPG layer with combat and loot, while the economy lets players turn their resources into currency for trading. The server targets Minecraft 26.3 and accepts clients from 1.7 through Velocity. At our last check 5 players were online out of 500 slots, so the community is small and the new season has plenty of room. The server runs on a custom port, so add it to the address when connecting.
- Podle počtu hráčů online je Play.mayari.space:19025 teď na 238.. místě z 299 běžících serverů v kategorii Survival.
- Průměrný počet hráčů online za posledních 30 dní je 4,5 — mnohem méně než u typického serveru v této kategorii (medián: 19).
- Nejvíc hráčů tu obvykle je kolem 06:00, nejméně kolem 00:00.
Recenze (0)
Zatím žádné recenze. Hrál jsi tady? Napiš ostatním, jaké to tu je.
Napsat recenzi
Otázky o Play.mayari.space:19025
Jaká je IP adresa serveru Play.mayari.space:19025?
Adresa serveru je play.mayari.space:19025. Přidej ji v Minecraftu v nabídce Hra více hráčů → Přidat server.
Připojím se na Play.mayari.space:19025 z mobilu nebo konzole?
Ano. Server pouští hráče Minecraft Bedrock, takže se připojíš z mobilu, tabletu, konzole nebo Windows přes adresu play.mayari.space:19025 a port 19025.
Jakou verzi Minecraftu používá Play.mayari.space:19025?
Play.mayari.space:19025 podporuje Minecraft 1.7–26.3.
Banner serveru
Patří ti Play.mayari.space:19025? Vlož tento živý banner na svůj web, fórum nebo Discord — ukazuje aktuální stav a počet hráčů.
ID serveru pro API hlasování: — jak odměňovat hlasující ve hře